Andrej Kolesík predsedom parlamentu!

Autor: Miroslav Piteľ | 23.11.2014 o 16:04 | Karma článku: 12,36 | Prečítané:  3750x

Heslo "Pre ľudí, za Slovensko!" nikdy nebolo bližšie k svojmu naplneniu.

Nebolo to jednoduché, ale predseda Fico našiel odvahu a vzoprel sa temným silám, ničiacim myšlienku sociálnej demokracie. Oporou mu bola obrovská podpora širokej členskej základne sociálnych demokratov, jednoduchých a poctivých občanov. Po odvolaní Zvolenskej, Zamajkovičovej, Pašku musí nasledovať jediný logický krok pre pokračovanie tejto očistnej katarzie.

Dúfame, že vypočuje túžbu širokej členskej základne Smeru a zaháji skutočný proces zbavovania sa tieňov minulosti. Poctiví sociálni demokrati takmer jednohlasne žiadajú vymenovanie do čela parlamentu toho, kto zosobňuje morálne hodnoty, vnútornú integritu, mladú energiu a hlavne úprimnosť a čistotu. A práve prichádza ich čas. Čas na zmenu, čas napraviť chyby z minulosti, čas poučiť sa a hlavne čas ísť smelo vpred.

Po odchode pána prezidenta Gašparoviča, štátnika minimálne európskeho významu, miláčika a ochrancu prostých ľudí, Slovensko nikdy nebolo bližšie k tomu aby sa znova (po podlom uchmatnutí prezidentovania iným Andrejom) do čela nášho štátu vrátila v pozícii predsedu parlamentu morálna autorita:

náš ANDREJ!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Anton Zajac: Jediná šanca pre Slovensko je nová slušná strana

Nežijeme v liberálnej demokracii, ale v oligarchii, hovorí spolumajiteľ Esetu Anton Zajac.

KOMENTÁRE

Ako delfíny neprežili v službách ruského štátu

Plán počítal s 500 druhmi zvierat. V súčasnosti je v oceániu asi tridsať zvierat.

TECH

Bývalý šéf Newyorskej univerzity: Šikovní ľudia tu boli skôr ako školy

Existujú rôzne formy univerzitného vzdelania, najdôležitejšie je nájsť študentom to najvhodnejšie, hovorí pre SME JOHN SEXTON.


Už ste čítali?