Andrej Kolesík predsedom parlamentu!

Autor: Miroslav Piteľ | 23.11.2014 o 16:04 | Karma článku: 12,36 | Prečítané:  3753x

Heslo "Pre ľudí, za Slovensko!" nikdy nebolo bližšie k svojmu naplneniu.

Nebolo to jednoduché, ale predseda Fico našiel odvahu a vzoprel sa temným silám, ničiacim myšlienku sociálnej demokracie. Oporou mu bola obrovská podpora širokej členskej základne sociálnych demokratov, jednoduchých a poctivých občanov. Po odvolaní Zvolenskej, Zamajkovičovej, Pašku musí nasledovať jediný logický krok pre pokračovanie tejto očistnej katarzie.

Dúfame, že vypočuje túžbu širokej členskej základne Smeru a zaháji skutočný proces zbavovania sa tieňov minulosti. Poctiví sociálni demokrati takmer jednohlasne žiadajú vymenovanie do čela parlamentu toho, kto zosobňuje morálne hodnoty, vnútornú integritu, mladú energiu a hlavne úprimnosť a čistotu. A práve prichádza ich čas. Čas na zmenu, čas napraviť chyby z minulosti, čas poučiť sa a hlavne čas ísť smelo vpred.

Po odchode pána prezidenta Gašparoviča, štátnika minimálne európskeho významu, miláčika a ochrancu prostých ľudí, Slovensko nikdy nebolo bližšie k tomu aby sa znova (po podlom uchmatnutí prezidentovania iným Andrejom) do čela nášho štátu vrátila v pozícii predsedu parlamentu morálna autorita:

náš ANDREJ!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.

EKONOMIKA

Premiér Fico zabudol na ceny elektriny na východe

Ceny rieši len na strednom Slovensku.


Už ste čítali?