Čo o Róbertovi Ficovi prezrádza Facebook?

Autor: Miroslav Piteľ | 6.3.2014 o 19:49 | (upravené 1.4.2014 o 15:51) Karma článku: 20,54 | Prečítané:  9261x

Pozrel som si aktuálne Ficove skóre na Facebooku: 2157 like Fico, 102 492 like AntiFico. Nešťastníkov ako Vittek alebo Škrteľ so svojou propagáciou predsedu-kandidáta, škoda spomínať. Na youtube museli tlačítka like, not like a komentáre k ich videám zrušiť. A to je samozrejme iba zlomok reakcií, ktoré tento birmovaný komunista svojim "ja" každý boží deň v spoločnosti vytvára.

like or not likelike or not likeFicov fotograf

Človek asi musí byť totálny hroch s empatiou ostrého klinca aby takéto svoje "ja" ponúkal ostatným za prezidenta. Predpokladám, že vlastnou hlavou zarábajúci predseda, si to odôvodňuje podporou dezorientovaných voličov Vladimíra Mečiara, ktorí našli svojho nového vodcu. Priznám sa, že takémuto typu ľudí (myslím teraz vodcu, nie jeho voličov) som vôbec nerozumel. Až som raz dostal mail s link (od jednej statočnej pani), aby som si pozrel dokumentárny film na ČT2:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10439752092-ryba-smrdi-od-havy/

V tomto zaujímavom dokumente bolo okrem iného popísané, ako takýto ľudia rozmýšľajú. Pustíte im film: havária, prevrátený kočík, krv a počas premietania im dáte na hlavu elektródy skúmajúce reakcie konkrétnych mozgových centier.  A ..................... nič. Tam to jednoducho nefunguje. Jedinú ľutosť, ktorú cítia je sebaľútosť. Bohužiaľ je dokázané, že čím vyššie v kariére, politike..., tým väčšia koncentrácia ľudí s týmto postihnutím. Samozrejme v žiadnom prípade netvrdím, že tí "hore" sú takí všetci. Ale čo teraz s tým?

Úlohou nás ostatných je tento typ ľudí eliminovať. Vyhnať z priestoru, kde rozhodujú o iných ľuďoch. To, že majú takúto poruchu ich vôbec, ale vôbec neoprávňuje svojim "ja" obťažovať ostatných.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Anton Zajac: Jediná šanca pre Slovensko je nová slušná strana

Nežijeme v liberálnej demokracii, ale v oligarchii, hovorí spolumajiteľ Esetu Anton Zajac.

KOMENTÁRE

Ako delfíny neprežili v službách ruského štátu

Plán počítal s 500 druhmi zvierat. V súčasnosti je v oceániu asi tridsať zvierat.

TECH

Bývalý šéf Newyorskej univerzity: Šikovní ľudia tu boli skôr ako školy

Existujú rôzne formy univerzitného vzdelania, najdôležitejšie je nájsť študentom to najvhodnejšie, hovorí pre SME JOHN SEXTON.


Už ste čítali?